Digital çözüm ortağınız.

Hashtag e-ticaret sistemiyle
standart kalıpların dışına çıkın!

hazır sistemlerin kalıplaşmış yapılarından
ve yetersiz tasarımlarından hashtag ile kurtulun.

Gelin sanal mağazasını birlikte oluşturalım!

Son zamanlarda artan internet kullanıcı sayısı ne yazık ki aynı oranda piyasadaki e-ticaret alt yapısı geliştiren firmaların sayısını nicelik olarak arttırsa da nitelik olarak aynı oranda arttırmamıştır.

Hashtag Digital olarak, sektördeki hazır e-ticaret paketlerinin kalıp yapılarının ve tasarımlarının yetersiz oluşu, bizi e-ticaret projeleri yaratmaya yöneltti. İhtiyacınız olsun ya da olmasın piyasadaki hazır sistemler herkese aynı özellikleri sunuyor. Maddi olarak özel tasarım işlerin yapılması her zaman mümkün olmadığından, bir bakıma bu paketleri kullanmak zorunda bırakılıyorsunuz. Hashtag olarak yaratıcılığımızı ortaya koyarak, hazır e-ticaret sistemlerinde olmayan ve sizi yazılım ajanslarına bağlı kılmayacak birçok yeni özelliği size sunuyoruz. Sunduğumuz alt yapı sayesinde ürünlerinizin görsellerini herhangi bir program bilginiz olmadan, istediğiniz boyutlarda ayarlayabilme imkanını size sunuyoruz.

Özel bir ürününüzü veya müşterilerinize duyurmak istediğiniz özel haber ve kampanyalarınızı size sunduğumuz e-ticaret alt yapımız sayesinde, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara başka hiçbir yerde olmayan açılır pop-up özelliğine sahip alt yapımız sayesinde duyurabilirsiniz. Ayrıca, bunun için ekstra bir tasarımcı ya da yazılımcıya ihtiyaç duymazsınız.

X Mesajınız Alınmıştır.
En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Copyright © 2015 Hashtag Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright © 2015 Hashtag

TAKİP ET