Digital çözüm ortağınız.

HAKKIMIZDA

Hashtag ekibi olarak yaptığı işi seven, yenilikçi, dinamik ve profesyonel kadromuzla bu güne kadar yaptığımız her işe aynı özveri ve değer katma çabasıyla yaklaşarak birçok başarılı işe imzamızı attık. Yaptığımız işlerin hepsinde müşterilerimiz için hem onlarla, hem de işi yapacak olan ekiple birlikte oturup en doğru kararı en doğru şekilde dinleyerek, konuşarak ve yaptığımız işi severek gerçekleştirdik. İşimize duyduğumuz sevgi ve müşterilerimize duyduğumuz saygı bizi şu an bulunduğumuz noktaya getirdi.

Bize gelen her markanın bir kimliği olduğu bilinciyle o kimliğe uygun tarzda ve yapıda işler çıkartmak için dersimize her defasında fazlasıyla çalıştık. Alelade bir iş yapmaktan her zaman uzak durduk ve tüm işlerimizde bu tutumumuzu koruduk. Yeri geldi standartlara uyduk, yeri geldi standartların dışına çıktık. Yapılan doğru işin müşteriye kazanç sağladığı bilincinde olduğumuz kadar, yanlış işlerin de zararı olduğunu bilerek özen ve sabırla en doğru işi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

  • STRATEJİK

  • YARATICI

  • DİGİTAL

  • SOSYAL

  • ÖZGÜN

  • Neler yaparız?

    Dijital bir ajans olarak Hashtag, Web tasarım ve yazılım, E-ticaret, Seo, Sem, Video ve Flash animasyon, Sosyal medya ve Mobil uygulamalara kadar dijital birçok alanda online çözümler sunan, kısacası interaktif bir “Tam Hizmet ajansı” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir dijital reklam ajansıdır.

  • Aynı zamanda Hashtag ürettiği kendi yazılımları ile hem kurumsal müşterilere hem de ajanslara özel çözümler sunmaktadır. Kurumsal web siteleri için tamamen hashtag tarafından geliştirilmiş olan CMS’imiz ile oluşturduğumuz tüm web siteleri Süper Seo Uygunluğu ile çalışmakta olup ‘’site içi seo’’ ile sayfanızın maksimum seviyede optimize edilmesine olanak sağlamakta ve tüm içeriğin bir ajansa ihtiyaç kalmaksızın sizin tarafınızdan güncellenmesine olanak sağlamaktadır.

X Mesajınız Alınmıştır.
En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Copyright © 2015 Hashtag Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright © 2015 Hashtag

TAKİP ET