Digital çözüm ortağınız.

HİZMETLERİMİZ

Digital bir reklam ajansı olarak Hashtag çalıştığı tüm markaların kimlikleri olduğu bilinciyle yaklaşarak yaptığı işlerde markayı bir bütün olarak ele alır ve marka için gerekli olan dijital ortamdaki tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Bu doğrultuda Hashtag, Web tasarım ve yazılım, E-ticaret, Seo, Sem, Video ve Flash animasyon, Sosyal medya ve Mobil uygulamalara kadar birçok alanda online çözümler sunan, kısacası dijital bir “Tam Hizmet ajansı” ile hizmet vermeyi ilke edinmiş dijital bir reklam ajansıdır.

 • WEB TASARIMI

  Sadece web sitesi sahibi olmanın artık bir ayrıcalık olmadığının farkındayız, biz web sitesi yapmıyoruz firmanızın değerlerini ve renklerini kodlarla birleştirip sadece size özel tasarımlarla firmanızı dijital dünyada ayrıcalıklı hale getiriyoruz.

 • E-TİCARET

  Standart ve aynı yapıdaki sıradanlaşmış e-ticaret sitelerinin arama motorları nezdinde değer taşımadığını biliyoruz, hashtag olarak sizin için süper seo ve mobil uyumlu e-ticaret siteleri geliştiriyoruz.

 • SEO(Search engine optimization)

  Arama motoru dostu kusursuz site mimarimiz ve off-page stratejilerimiz sayesinde sektörünüzün aranan kelimelerinde ön sıralarda olmanızı ve binlerce müşteriye ulaşmanızı sağlarız.

 • ADWORDS

  Özel yazılımımız sayesinde çalıştığınız sektörün en çok aranan kelimelerini bulup size özel reklam metinleriyle hedef kitlenizin web sayfanıza sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlarız.

 • SOSYAL MEDYA

  Düzenli sosyal medya kampanyaları ve ilgi çekici paylaşımlar ile markanızın sosyal medya’da sürekli aktif ve müşteri etkileşimi içinde olmasını sağlayalım

 • MOBİL UYGULAMALAR

  İhtiyacınız doğrultusunda en uygun platform sizin için seçilir ve ihtiyacınıza uygun yazılım, yazılımcılarımız tarafından sizin için geliştirilir.

X Mesajınız Alınmıştır.
En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Copyright © 2015 Hashtag Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright © 2015 Hashtag

TAKİP ET