Digital çözüm ortağınız.

Marka kimliğinize uygun modern tasarımlar ve web standartlarına uygun şekilde kodlanan kullanıcı dostu web arayüzleri geliştiriyoruz!

Son günlerde artan internet kullanıcısı yoğunluğu firmaların kurumsal bir web sitesine olan ihtiyacını arttırmıştır. Fakat buna rağmen markayı bir bütün olarak ele alan ve bu doğrultuda işler çıkartan profesyonellerin sayısı yok denecek kadar az. Her markanın kendine has karakteri ve kimliği olduğunun bilincinde olan Hashtag yapılacak olan web tasarımın firmanızın yüzü olduğunun bilincinde olup o doğrultuda çalışmaktadır. Markanızın brandbook’undan keyvisual’larına kadar tüm meteryali ince bir titizlikte ele alır ve firmanız tam anlamıyla tanındıktan sonra çalışmalara başlanır.

Bu doğrultuda sizinle iletişim halinde olup çalışmanın her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve yapılan işi ortak bir ürün olarak sunuyoruz. Bunu yaparken de yapılan işin web standartlarına göre kodlanmasına ve görsel açıdan hem firma kimliğinize uygun hem de estetik standartlara uyularak tasarlanmasına özen gösteriyoruz. Siteniz aynı zamanda seo alt yapısına uygun olacağı için arama motorlarında da daha avantajlı bir yeriniz olur. Unutmayın, web siteniz sizin internetteki yüzünüzdür ve doğru şekilde hazırlanmadığı taktirde müşterilerinizi kaybetmenize neden olur.

Web Tasarımı

TASARIM

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızınız anlaşılır, hem yerel hem uluslararası rakipleriniz araştırılır ve bu doğrultuda firma karakterinizi yansıtan modern, kullanıcı dostu tasarım hazırlanır

YAZILIM

Tasarımı biten web sayfanız onayınızın hemen sonrasında yazılıma geçilir ve web standartlarına uygun, kullanıcı dostu ve seoya uygun bir şekilde kodlanır.

TESLİM

Artık web sayfanız modern bir tasarım ve arayüzle firmanızı en iyi biçimde yansıtır şekilde kullanıma hazır.

X Mesajınız Alınmıştır.
En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Copyright © 2015 Hashtag Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright © 2015 Hashtag

TAKİP ET